טוות בטיחות טוות בטיחות

פתרון ליסינג למשאיות שמשגע בעלי עסקים – על מסלול תפעולי ומימוני

ליסינג משאיות – מה זה?

ליסינג משאיות הוא פתרון מימוני ותפעולי לעסקים, חבורת וארגונים המחזיקים בבעלותם החל ממשאית בודדת ועד לצי של משאיות ו/או רכבים מסחריים.

מטבע הדברים, רכישת משאית כרוכה בהוצאה כספית משמעותית מאוד שאינה תמיד בגדר אפשרית או כדאית לעסק, ובפרט כאשר יש צורך במשאית בעלת מספר יכולות כמו תוספת מנוף או ארגז, המייקרים עוד יותר את העלות. בנוסף, אחזקת משאית  – הטיפולים התקופתיים, התיקונים, הדאגה לרישוי, ביטוח וכו', ובוודאי כשמדובר בהחזקת צי רכב גדול יותר, דורשת השקעה גדולה של זמן, אנרגיה וכסף, מה שמעמיס מאוד על בעלי העסק וגוזל ממשאבי הניהול שלהם.

וכאן בדיוק מתבטא היתרון הגדול של פתרון ליסינג למשאיות המקל על העסק ועל מנהליו גם בהיבט המימוני וגם בהיבט התפעולי.

 

מסלולים עיקריים עבור ליסינג למשאיות 

ליסינג תפעולי למשאיות

במסגרת מסלול זה העסק מקבל לידיו משאית חדשה, הנשארת רשומה על שם חברת הליסינג. העסק אינו משלם דמי רכישה אלא תשלום חודשי קבוע בלבד, ותמורתו חברת הליסינג דואגת לכל נושא תחזוקת הרכב – הטיפולים התקופתיים, הבדיקות והתיקונים וכן הניהול והתשלום של הביטוחים, האגרות והרישוי. העסקה נעשית לרוב לטווח של 3 עד 5 שנים ובסיומן ניתן להחליט האם לבצע עסקה נוספת או לא.

למסלול הליסינג התפעולי יש יתרונות רבים עליהם פירטנו כאן, אלו העיקריים מבניהם:

  • אין צורך לממן את רכישת הרכב וניתן להשתמש בהון העצמי לצרכים אחרים.
  • חיסכון בזמן ובדאגות על הטיפול ברכב ותחזוקתו – חברת הליסינג דואגת לכך עבורכם.
  • אין הפתעות בהוצאות התחזוקה – התשלום החודשי קבוע וידוע מראש.

הרכב מטופל היטב ובאופן מקצועי ע"י חברת הליסינג –  כל הטיפולים מבוצעים במוסכים מורשים ונרשמים בצורה מסודרת  – דבר השומר על מצב הרכב ועל ערכו. 

ליסינג מימוני למשאיות

מסלול הליסינג המימוני מאפשר לעסק לרכוש את המשאית בתנאי תשלום גמישים ונוחים, הכוללים תשלום של מקדמה בתחילת התקופה, תשלומים חודשיים קבועים במהלך התקופה,  ובסיומה, לאחר 3 שנים, ניתן לקבל החלטה האם להשלים את יתרת התשלום ולרכוש את הרכב, או להחליף אותו ברכב חדש ולהתחיל עסקת ליסינג מימוני חדשה.

מסלול הליסינג המימוני מאפשר לעסק להימנע מהעמסה על מסגרת האשראי ו/או להשקיע הון עצמי על רכב חדש המאבד רבות מערכו בשנותיו הראשונות.

 

ההמלצה שלנו

אז איפה עושים ליסינג למשאיות? לחברת מורגן קפיטל, המובילה בישראל בליסינג תפעולי ומימוני למשאיות ומסחריות, קרוב ל- 20 שנות ניסיון מקצועי בתחום. החברה מקפידה לתחזק את צי המשאיות בהתאם לתקני הבטיחות המחמירים והצוות שם דגש על סטנדרט שירות מקסימלי, והתאמת העסקה המשתלמת והטובה ביותר לצרכי הלקוח ויכולותיו.

מורגן קפיטל עובדת עם כל יבואני המשאיות בארץ ומתמחה בעיקר במשאיות בגדלים של 3.5-18 טון מכל הדגמים, כולל אספקת ציוד מגוון כארגזי קירור ויחידות קירור מתקדמות, ארגזים יבשים, ארגזי ווילונות, פלטות ומערכות גיבויי לילה.

צוות החברה ישמח לייעץ לכם בבחירת הפתרון המתאים לכם ביותר וכן לסייע לכם במכירת המשאית הישנה.

אז אם אתם רוצים ליהנות ממשאית חדשה ומעולה בהשקעה כספית מינימאלית, ולהשתחרר מעול הטיפול והתחזוקה השוטפת בצי הרכב המסחרי שלכם, ליסינג תפעולי או מימוני זה בדיוק הפתרון שייתן לכם את האיכות, השקט, הפניות והביטחון שאתם רוצים.