שכפול מפתח לרכב: מחירים, שחזורים והאופציה הדיגיטלית Copy שכפול מפתח לרכב: מחירים, שחזורים והאופציה הדיגיטלית Copy

מנעול חכם לדלת

מנעול חכם לדלת: הטרנד שפותח דלת לעתיד – ולשליח

בחסות ההתפתחויות הטכנולוגיות, מוצרים חכמים עשו את דרכם לבתים של כולנו בשנים האחרונות.  כך נהיה קל לקבל את השליח בדלת בטאצ', למשל. אז מה זה מנעול חכם, ולמה כולם קונים אחד? מוזמנים להיכנס למדריך הבא

הקורונה תרמה רבות לפיתוח הפלטפורמות הדיגיטליות בחיינו – כאשר נפח השופינג אונליין עלה דרמטית בתקופות הסגרים והאיסור על התקהלויות. חלק מהמגמות הללו התבררו כנוחות מאוד, ונשארו איתנו גם לאחר הקורונה. 

מנעול חכם לדלת
מנעול חכם לדלת

מנעול חכם לדלת: כל היתרונות במנגנון אחד

שיפור הקישוריות ואבטחת דלת מרחוק

לא מרגישים בנוח שהשליח ישאיר משלוח מחוץ לדלת? בעזרת מנעול חכם לדלת של Door-e תוכלו לפתוח לו אותה מרחוק להכנסת המשלוח. בנוסף אם אתם מצפים לאורחים בעוד אינכם בבית – או אפילו מסבלטים את הדירה שלכם – מנעול חכם לבית שם קץ לשכפול מפתחות וריצות הלוך ושוב לנכס. כך תוכלו לנהל מרחוק את הרשאות הכניסה לבית, ולהעניק גישה לאנשים שונים מהסמארטפון שלכם. הפתרון האלגנטי והפשוט הזה מכה גלים ברחבי העולם ולא בכדי: תמורת העלות הנמוכה של המערכת – היא משפרת את איכות החיים של המשתמשים בצורה דרסטית, מגבירה את השקט הנפשי שלהם בימים עמוסים ומפחיתה התעסקות עם שכפולים, אובדן מפתחות, החלפות צילינדר ומחשבות טורדניות בסגנון "האם שכחתי לנעול?"

פתרון לאורח חיים קדחתני – ושכחני

החיים של היום עמוסים מאוד, רובנו עושים משהו אחד ותוך כדי חושבים על עשרה דברים נוספים. עם מנעול חכם לדלת לא תמצאו את עצמכם בדרך לאוטו נעצרים ותוהים "האם נעלתי את הדלת?". בלחיצה אחת תוכלו לוודא שהדלתות נעולות – ושהראש שלכם שקט. עם מפתחות דלת מסורתיים מברזל, במקרה הטוב הייתם צריכים לחזור הביתה ולהתעכב עם יומכם. במקרה הרע איבדתם מפתח איפשהו ועכשיו עליכם ללכת לשכפל – או להחליף צילינדר לחלוטין, אם אתם חוששים חלילה מגניבת המפתח. כלל החששות הללו נעלמים כאשר השליטה במנעול ואבטחת הכניסה מתרחשת באופן שוטף מכף ידכם. 

פתרון אידיאלי לאוכלוסייה מבוגרת – ולילדים

אוכלוסיות עם מוגבלות פיזית או בעיית ניידות כזו או אחרת, יכולים מאוד להיעזר במנעול חכם המגובה במצלמה, המאפשר פתיחה מרחוק של דלת ביתם. בין אם אלה הנכדים, אחות הלילה, או חלילה צוות רפואי בעת צרה. מדובר כאן על שיפור אמיתי ברווחתם של חולים וקשישים בביתם.

הילדים אמורים לחזור משיעור פסנתר? מישהו חזר הביתה באמצע היום? מעתה תוכלו לעקוב אחר כלל הכניסות והיציאות מהבית ולדעת מתי מישהו נכנס או יצא, לוודא שכולם בטוחים ושאתם יודעים שילדיכם מוגנים ונמצאים איפה שהם אמורים להיות.

עיצוב אסתטי ומתקדם המעלה את ערך הנכס

חובבי גאדג'טים ועיצוב ייהנו ממוצר בגימור חדשני שמתחבר לרוח העיצוב של הבית החכם. מתגים, תריסים, נורות – בתי העתיד מתנהלים מלוח בקרה שמשפר את הקישוריות ואיכות חיינו, לחיסכון באנרגיה, התאמה לאורח החיים האישי שלנו והגברת האבטחה עלינו ועל כל מה שיקר לנו. בנוסף גם שוק הנדל"ן מאותת – בתים חכמים שווים יותר. שיבוץ הבית במערכות מתקדמות וחכמות מעלה את ערך הנכס ואת הייחודיות שלו בקרב רוכשי דירה.

אכן, מסתמן שתם טקס השארת המפתח מתחת לעציץ. בעזרת מנעול חכם עם טביעת אצבע, או כל מנעול חכם לדלת, תוכלו מעתה לפתוח את הדלת לזמן מוגבל לשליח של וולט, למנקה שמגיעה פעם בשבועיים תודה לאל, תוכלו לעקוב אחר הבית מחופשה או מהעבודה, ולוודא שכולם בסדר.

מעוניינים במנעול ביומטרי?

השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אלייך בהקדם

מעוניינים במנעול ביומטרי?

השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אלייך בהקדם

שתפו:

מאמרים נוספים

מעוניינים במנעול ביומטרי?

השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אלייך בהקדם