די לחוטים! חבילת המולטימדיה האלגנטית שתהפוך לכם את הדשבורד

כמה פעמים התעסקתם עם הסמארטפון שלכם בנסיעה? עם יד על הלב, ברור לנו שלא מדובר בפעמים בודדות ולצערנו הטלפונים הניידים מושכים את תשומת הלב שלנו כמעט בכל נסיעה

התעסקות עם הקיבוע של הנייד לזרוע, המחוברת בוואקום, חיבור של המכשיר הנייד לכבל הטעינה המחובר לשקע המצת, חיפוש אחר המכשיר הנייד ששוב נפל על הרצפה באמצע הנסיעה –  כל אלו יוצרים לא פעם תחושה של תסכול, וחמור מכך – מהווים עבירה על החוק – וגם מסכנים את חייכם.

מוכר נכון?

אז במטרה לוותר על החוטים המיותרים וההתעסקות שלא לצורך, וכדי לשדרג את מראה חלל הרכב ולשוות לו מראה יותר יוקרתי ו"נקי", השיקה חברת קוברה חבילת סמארטפון הכוללת:

  • מעמד עור מהודר ודקורטיבי המשתלב באופן מושלם בדשבורד, בהתאמה אישית לסוג הרכב הספציפי
  • תפס פטנט מגנטי להצמדת הטלפון החכם –  מתאים לכל סוגי הניידים
  • מארז הכולל 2 לוחיות הצמדה, המודבקים בגב המכשיר וכבל טעינה המתאים לכל סוגי המכשירים (אנדרואיד ואייפון)
  • שקע טעינה USB מהיר 2.1 אמפר
די לחוטים! חבילת המולטימדיה האלגנטית שתהפוך לכם את הדשבורד
די לחוטים! חבילת המולטימדיה האלגנטית שתהפוך לכם את הדשבורד

בטיחות בנסיעה עם הסלולר ביד?

התחלתם כבר לנסוע ונזכרתם ששכחתם לחבר את הטלפון למטען או לדיבורית? עכשיו בואו נראה אתכם משחילים אותו לתוך התקן הפלסטיק, ביד אחת ובלי ששוטר יתפוס אתכם "על חם".

אז זהו שעם מעמד הכרית האיכותי, כל מה שצריך הוא להניח עליו את הנייד, ואת זה אפשר לעשות בלקות ובמהירות, מבלי להוריד את העיניים אפילו לרגע מהכביש.

ובנוסף לכך – בניגוד להתקנים אחרים המתחברים לרכב בוואקום, בנקודה אחת, כרית העור האלגנטית מתחברת ללוח המכוונים בלחץ, המתחלק באופן שווה על כל היקפה, ולכן החיבור הינו הרבה יותר חזק ויציב, ללא חשש מהתנתקות ונפילה של המכשיר ו/או התושבת במהלך הנסיעה.

במקום דיבורית – התקנה קלה ללא קדיחות וסימנים

איך מתקינים את התושבת? הבטחנו לכם אלגנטיות אז קבלו אלגנטיות מההתחלה ועד אחרון הפרטים הקטנים – התושבת מתחברת לדשבורד בקלות, על ידי לחץ בלבד, בחיבור בלתי נראה ללא צורך בקידוחים ובלי סימנים בלתי הפיכים של חורים. ולאחר ההתקנה – החיבור חזק, יציב ובטיחותי, ללא "פלאח" מתכת, שבבים, וקצוות חדים – המהווים סכנה בקרבת הנוסעים וכריות האוויר.

מראה יוקרתי ואלגנטי

עוד יתרון משמעותי של התושבת היא המראה היוקרתי שהיא משווה לחלל הרכב, כשבמקום חוטי חשמל וחלקי מתכת, פלסטיק או גומי, הבולטים בחריגותם ובמראה הפרוביזורי בסביבת לוח המכוונים, תושבת העור, המעוצבת בקווים נקיים, נצמדת לדשבורד באלגנטיות, משתלבת עם מראהו הסולידי ונותנת Look @ Feel של רכיב אינטגרלי Built In, שהגיע עם הרכב ישירות מהמפעל.

כבל טעינה מהיר לרכב

גם לכם קורה שהסוללה של הנייד נגמרת באמצע היום ואתם מחכים "על קוצים" לחזור לרכב כדי לטעון אותה שוב? וגם אתם מתחילים לנסוע, מפעילים ניווט ואולי גם עונים לכמה שיחות, כך שבמקום שהסוללה תנוח ותתמלא, היא רק ממשיכה להתרוקן בקצב מהיר, לקראת העצירה הבאה? אז מעכשיו יש לבעיה הזו פתרון פשוט ויעיל עם שקע הטעינה המהיר שיזרים לנייד שלכם "חמצן" (כלומר אחוזי טעינה לסוללה) בקצב מואץ, ויאפשר לכם להמשיך בשגרת היום הפעילה שלכם, בלי לדאוג לרמת הסוללה ובלי להיתקע עם מכשיר לא טעון.  

אז לסיכום

אם נמאס לכם מהתקנים פרוביזוריים ולא איכותיים שלא נותנים לכם את המענה המתאים והנוח לאחזקת הסמארטפון בקרבתכם בזמן הנהיגה, תושבת הכרית האלגנטית היא בדיוק הפתרון שיעזור לכם וגם ישדרג לכם את כל חווית הנסיעה.