כפתור מצוקה לרכב כפתור מצוקה לרכב

כפתור מצוקה לרכב – איך זה יכול לסייע ואיזה לחצן מצוקה מומלץ לרכב?

כפתור SOS ברכב כבר מזמן לא רק חלום רחוק, הטכנולוגיה של היום מאפשרת סיוע בכל מצבי החירום בכביש. כל היתרונות של כפתור מצוקה לרכב במאמר הבא.

כפתור sos ברכב

זאת הטעות שממנה אנו מתעלמים בכביש

עברו על כולנו שנים מאתגרות, שלקחו אותנו לעיתים למצבי קיצון, ולשמחתנו נחלצנו מהם עם הרבה מזל. אך בחיים, אנחנו לא יכולים לחיות רק על ניסים ונפלאות, ועלינו לפעול באחריות מלאה על חיינו, בטח שבמקרים בהם הטכנולוגיה מאפשרת לנו פתרונות מצילי חיים.

כולנו יודעים שאנחנו לא הולכים ונהיים רעננים וחדים יותר עם השנים, ויחד עם הגיל צצות גם מגבלות רפואיות כמו הידרדרות מסוימת בזיכרון, בעיות ראייה ובעיות נוספות שמצריכות מאיתנו להיות עירניים וזהירים מאי פעם, בטח ובטח כשמדובר בכביש, מקום שבו הסיכוי לתאונות או לאירועי חירום בלתי נשלטים. הוא גדול משמעותית יותר ממקום בטוח כמו בית או משרד.

ה"הכפתור" היא מערכת חכמה אשר פותחה על מנת להציל חיים ולשמור עליכם ועל בני משפחתכם.

המערכת מתמחה בניהול מצבי חירום על הכביש ובזמן נהיגה, לרבות במקרים של תאונות דרכים, אירועי ביטחון ומצבי מצוקה רפואית. כל המצבים הללו עשויים לקרות לכל אחד, כאשר מצוקה רפואית לרוב תתקשר לסקלה של הגילאים המאוחרים יותר, 55 ומעלה.

כפתור מצוקה לרכב
כפתור מצוקה לרכב

30 שניות מענה 30 דקות הגעה 24/7

כולנו חוששים ממצבים של אובדן שליטה ברכב, זה יכול להיות במצב של תאונה או במצב של מקרה חירום רפואי (התקף לב, שבץ, אירוע מוחי וכו'), ולצערנו הרב חוץ מפחד אנחנו מרגישים שאין לנו מה באמת לעשות במצב כזה, מאחר ואם חלילה נפגע, לא נוכל להתקשר לכוחות ההצלה.

אז אתם יכולים להיות רגועים – מערכת הכפתור מורכבת מחיישנים שמזהים באופן אוטומטי כל מקרה של תאונה או התהפכות, ויודעת להתריע למוקד שלנו, גם ללא מגע יד אדם, להזמין את כוחות ההצלה.

במצבים בהם אנו נקלענו למצוקה באזור ללא קליטה, לכפתור ישנה סוללה עצמאית המאפשרת במצבים של ניתוק עקב תאונה או חבלה מכוונת להתקשר לשרת.

הפתרונות המקיפים של "הכפתור" עונים על כל החששות שלכם ונותנים מענה מקיף ביותר לכל סיטואציה שיכולה להתרחש עם פתרון אופטימלי עבורה. מהרגע שיותקן הכפתור ברכבכם, תהיה לכם האופציה לקבלת מערך שירות וחירום טלפוני מתקדם הפועל 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע ו-364 ימים בשנה.

למידע נוסף על המערכת ולהסבר מפורט של נציג הבטיחות של הכפתור

השאירו מספר פרטים ונציג בטיחות יחזור אליכם:

רוצים לקבל עוד פרטים?

השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אלייך בהקדם

שתפו:

מאמרים נוספים

רוצים לקבל עוד פרטים?

השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אלייך בהקדם

השאירו מספר פרטים ונציג של הכפתור יחזור אליכם: