קורונה קורונה

למה הקורונה גובה מחיר גבוה, גם על הכביש?

כבר כמעט שנה שאנחנו נאלצים להתמודד עם מציאות מורכבת במיוחד שנכפתה עלינו ועל העולם כולו, בלי הכנה מוקדמת ותוך ערעור אורך חיינו, תפקודינו, הכנסותינו וגם פגיעה בתחושת הביטחון שלנו.

הקורונה כולה מלווה בתחושת חוסר וודאות, בין אם זה מבחינת היציאה שלנו מהבית, מגבלת המרחק בה אנחנו יכולים לצאת, אופן ההתמגנות האישית שלנו, המפגשים עם החברים ועוד הרבה מאד שיקולים והחלטות שנקבעות במדינה, להן אנו צריכים לציית על מנת למזער את הנזק שכבר נגרם.

אז נכון, אין נוסחאות קסם, וככל הנראה שאם הן היו, אף אחד מאיתנו בכלל לא היה מזכיר את המילה 'קורונה', 'נגיף' או 'מגפה'. אז מה כן יש? יש דרכים להרגיש יותר בטוחים בתקופה המורכבת הזאת.

חלק לא קטן מהאתגרים שפוגשים אותנו במהלך החודשים הארוכים האחרונים, הם הריחוק החברתי, המפגשים והבילויים עם כל אותם אנשים יקרים לליבנו, בין אם זה לשמחות ובין אם מפגשים שבשגרה, גם בין זרים.

עם זאת, יש לחדד – על אף הקורונה, אנחנו ממשיכים חלק ניכר מהפעילויות השגרתיות שלנו, כמו ללכת לעבודה, סידורים או משפחה, כך שהנסיעה ברכב נראית לנו כמעט כאוטומטית, רק שהיא לא אוטומטית. אנחנו, בני האדם האנושיים, יכולים להיות עייפים, מוסחי דעת או חלילה לחוש ברע במהלך נהיגה, וחשוב שיהיה מי שישמור עלינו ברגעים שאנחנו הכי פחות צופים.

אתם לא לבד בקורונה – לחיצה על הכפתור והנציג אתכם, מנהל את האירוע, מזהה מיקום ושולח סיוע רפואי

הבדידות היא אחד מהמאפיינים הבולטים ביותר שנזכור מהתקופה הנוכחית. אנחנו נמנעים מקשר עם אנשים, או מרגישים לא בנוח להיות בקרבתם, במיוחד אם מדובר בזרים. ובמקרה בו אנחנו מגלים מצוקה בדרכים, עלולה לעלות בעיה בכל הנוגע לבקשת סיוע בתקופות של ריחוק.

טכנולוגיית הכפתור מצליחה להציל חיים בכבישים בכל יום ובכל שעה, וזאת על מנת להציל כמה שיותר אנשים במצבי חירום על הכביש.

טוות בטיחות

למה כפתור ולא  שירותי חירום בעידן הקורונה ?

במצב חירום בו נקלענו חלילה לסיטואציה בעייתית, כדוגמת: תאונה, מצוקה רפואית, או צורך בסיוע מיידי, הכפתור החכם והקטן אשר יותקן ברכבכם ידע לפעול ברגע הקריטי – עד 30 שניות למענה, כאשר השירות כמובמן עובד 24 שעות ביממה.

אנחנו תמיד צריכים להיות מוכנים גם למקרי חירם עם כמה שלא נוח לנו איתם, לא היינו רוצים לקחת סיכונים כשזה מגיע לחיים שלנו, בין אם מדובר בנזקים לרכב שיכולים לסכן אותנו או בפגיעה בגופנו במצב חירום.

עוד דבר שחשוב לחדד, הוא שלא בכל מצב תהיה באפשרותינו האופציה לחייג לכוחות ההצלה: במקרים בהם אנחנו נמצאים באזור בלי קליטה, במקרים שנגמרה לנו הסוללה בנייד, במקרים בהם חלילה נפגענו פיזית, וכאן הכפתור יודע לתת לנו את מענה החירום לו אנו זקוקים כאשר מערכת החירום שלו מזעיקה אוטומטית את כוחות ההצלה וזאת הודות לטכנולוגיית ה-e-call שיודעת להעניק סיוע אנושי מיידי לכל בעיה ברכב או בכביש.

מערכת הכפתור מזהה התנגשות ואנחנו יודעים היכן אתם (בטכנולוגיית e-call)

הכפתור הוא לא פחות ממאבטח דיגיטלי, שיתן לכם את השקט הנפשי לדעת שגם בתקופת הקורונה אתם לא תלויים בעוברי אורח שאתם לא יכולים באמת לפנות אליהם, אלא לנסוע בידיעה שיש מי שישמור עליכם, מקרוב ומרחוק, ויש לו את כל הכלים והשיטות להגיע אליכם בהקדם האפשרי.

אנחנו מזמינים אתכם כבר עכשיו, גם בתקופת הקורונה וגם בשגרה, להעניק לעצמכם את הביטחון והשקט, להמשיך את הנסיעה שלכם בידיעה שאתם בטוחים ומכוסים בכל מצב שלא יהיה.

תזכרו – תאונות דרכים, מצבי בריאות שמסתבכים, דלק שאזל, סוללה שנגמרה ושכחת ילד באוטו, הם מצבים שיכולים לקרות לכל אחד מאיתנו, על מצבים אלו לא נוכל לשלוט, אבל על התוצאות, ההשלכות והאופציה להצלת המצב כן אפשר לשלוט – ולכן הצטיידו בכפתור בהקדם והצילו חיים.

למידע נוסף על המערכת ולהסבר מפורט של נציג הבטיחות של הכפתור

השאירו מספר פרטים ונציג בטיחות יחזור אליכם:

רוצים לקבל עוד פרטים?

השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אלייך בהקדם

שתפו:

מאמרים נוספים

רוצים לקבל עוד פרטים?

השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אלייך בהקדם

השאירו מספר פרטים ונציג של הכפתור יחזור אליכם: