טווח בטיחות - פטנט ישראלי טווח בטיחות - פטנט ישראלי

כפתור-על: פטנט ישראלי שזכה בפרס 'מוצר השנה' ויודע להציל לכם את החיים

אנחנו לא בעניין של להפחיד. אתם גם לא צריכים אותנו כדי לדמיין צרות. עמודי החדשות הרי מלאים "רעיונות" וגם המציאות הפרטית כבר לימדה את כולנו דבר או שניים.

אנחנו לא בעניין של להפחיד. אתם גם לא צריכים אותנו כדי לדמיין צרות. עמודי החדשות הרי מלאים "רעיונות" וגם המציאות הפרטית כבר לימדה את כולנו דבר או שניים.

אבל אנחנו דווקא כן בעניין פרקטי.

נניח שהיינו אומרים כאן שיש כפתור שיכול להביא את סופרמן בכל פעם שתפגשו צרה. הרי כולנו היינו מזמינים התקנה אתמול, לא? ברור שכן.

רק שכולנו גם ילדים גדולים שכבר יודעים: סופרמן לא יבוא. לא עכשיו ולא אף פעם.

אבל הבשורה הטובה היא שבמקומו מצאנו פיתוח טכנולוגי פרקטי ומציאותי הרבה יותר: כפתור אחד שמחובר למוקד מקצועי 24/7 בפריסה ארצית ושלחיצה עליו תוביל בתוך 30 שניות למענה אנושי שפותר כל בעיה בדרך !

ואם יוצאים מנקודת הנחה שהכבישים הם המקום המסוכן ביותר בישראל – בתוך העיר ומחוצה לה (וכן, זה אכן המצב) פתרון כזה הוא משהו שיכול לשנות את החיים. כלומר להציל אותם.

עכשיו בואו נגדיר מה זה תקלה / בעיה, כי זה נחלק ל-2 קטגוריות

  1. בעיה בדרך שעלולה לקרות לכל אחד

פנצ'ר, תקלה מכנית כלשהי שדורשת טכנאי או גרר, התנעת הרכב במקרה שהמצבר נגמר, דלק שאזל ואפילו תאונת דרכים שלא נדע.

ואיך 'הכפתור' פותר: מוקד החירום המיומן פועל 24/7 והמענה האנושי ניתן תוך 30 שניות. והקטע המדהים שבניגוד לשירותי הדרך המסורתיים שלוקח להם לפעמיים להגיע אליך 3 שעות, שירותי הדרך של הכפתור ניתנים בפריסה ארצית והזמן הממוצע להגעת איש שירות לא עולה על 43 דקות !!!

הכפתור גם כולל שירות גם במקומות ללא קליטה. מערכת הכפתור יודעת גם לתת סיוע אנושי בניווט במקרה הצורך, קישור טלפוני במקרה של חוסר קליטה ואפילו שליחת מונית וניהול התאונה מרחוק.

אם אתם אנשים שסובלים מבעיה רפואית כלשהי המגבירה (בצדק) את החשש שלכם, כמו גם את הסיכון – במקרה ואתם חלילה לא מרגישים טוב.

  • בעיה לסובלים ממוגבלות רפואית כלשהי

ואיך 'הכפתור' פותר: במקרה של צורך בסיוע למצוקה רפואית משמש הכפתור כלחצן מצוקה ברכב, ובכך גם מעניק שקט נפשי ועצמאות ובעיקר גם מהווה כוח הצלה בפועל.

הרבה יותר משירות דרכים

בהתחלה גם אנחנו חשבנו שאם יש מנוי לשירות דרכים אז לא צריך 'כפתור', אבל אין להתבלבל: זה בהחלט לא אותו שירות.

בעוד ששירותי דרך מתחייבים לזמן הגעה ממוצע של 3 שעות (מניסיון אישי זה לוקח קצת יותר בחורף)  כאן מדובר על 90 דקות גג. אבל העיקר הוא ששירותי הדרך של 'הכפתור' כוללים הגעה של כוחות בטחון (משטרה או אמבולנס) במקרה של תאונה, וגרר או מכונאי על אופנוע להחליף גלגל / מצבר ובמקרה שהרכב תקוע.

חשוב לציין כי במקרה של תאונה יזהו חיישני המערכת באופן אוטומטי את האירוע, יעדכנו את המוקד על מיקומכם ובמקביל יישלחו צוותי הצלה וחילוץ – לא משנה היכן בארץ או באיזו שעה. זמן הוא הרבה בכל מקרה, זמן הוא הכל כשמדובר בהצלת חיים.

אגב, מערכת הכפתור גם יודעת לזהות כל תנועה לא שגרתית של הרכב, ובכך מצליחה להתריע גם במקרה של גניבה או גרירה. מה שככל הנראה הוביל לעובדה שבאירופה הפכה התקנת המערכת לחובה על פי חוק.

שורה תחתונה: מדובר במערכת מתוחכמת ברור איך היום, בעידן הלוויינים וה-GPS אין אותה לכל מי שרוצה תוספת משמעותית של ביטחון ובטיחות, לכל מי שמחפש את הטוב ביותר כדי לשמור על החיים.

למידע נוסף על המערכת ולהסבר מפורט של נציג הבטיחות של הכפתור

השאירו מספר פרטים ונציג בטיחות יחזור אליכם:

רוצים לקבל עוד פרטים?

השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אלייך בהקדם

שתפו:

מאמרים נוספים

רוצים לקבל עוד פרטים?

השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אלייך בהקדם

השאירו מספר פרטים ונציג של הכפתור יחזור אליכם: