לו רק הייתי יכול ללחוץ על כפתור שיפתור לי את הבעיה…

דמייני לרגע את עצמך נוסעת לבקר את הנכדים במודיעין. בעלך נשאר הפעם בבית, יש יורו…ואת נוהגת לך על כביש 443, נהנית מהנוף. הקיץ אמנם רק התחיל, אבל בחוץ השמש שורפת ו- 70 אחוזי לחות. 

את שקועה במחשבות, ולפתע – רעש ״דפיקת פטיש״ משבש את השקט. את מבינה שמשהו לא בסדר, עוצרת בצד הדרך ומתפללת שלא מדובר בפנצ'ר. לצערך כשאת יוצאת מהרכב …החשש מתממש: פנצ׳ר בגלגל האחורי השמאלי.

את מרגישה לא טוב. דפיקות הלב מואצות, הנשימה נהיית קשה ואת מרגישה מסוחררת. 

את מנסה להתקשר לבעלך, הוא לא עונה. את רוצה לבקש עזרה, אבל קשה לך אפילו לעצור מישהו. למי לפנות? מה לעשות?

דמייני:

לחיצה על הכפתור מתוך רכבך, מחברת אותך לנציג אנושי שעונה לך תוך 30 שניות לכל היותר, שולח לך ניידת שירות החלפת גלגל במהירות, מזעיק עבורך סיוע רפואי במידת הצורך, ומנהל את האירוע עבורך מקצה לקצה כולל מונית עד הבית במקרה של תאונה דרכים שמונעת את תפעול הרכב

בזכות החיישנים המתקדמים של המערכת, הצוותים יידעו מיד את מקומך המדויק, ויגיעו אליך במהירות וללא עיכובים מיותרים.

נשמע טוב מדי מכדי להיות אמיתי?

ובכן, זו האמת!

הכפתור היא מערכת טכנולוגית ישראלית מתקדמת, מבוססת על תקשורת GSM ו-GPS, המספקת מוקד חירום 24/7 וסיוע בדרכים. המערכת נותנת מענה לאירועים שונים כגון: תקלה ברכב, תאונה, מצוקה רפואית, אירוע בטחוני, שירותי גרירה, תיקון פנצ'רים, ואספקת דלק אם נתקעתם עם הרכב.

מערכת הכפתור מורכבת ממספר חיישנים וזאת בהתאם לתקנה האירופאית שמחייבת כל רכב שעלה על הכביש באירופה החל משנת 2018 בחובת התקנה של לחצן חירום e-Call ע״י יצרני הרכב בעולם.

החיישנים של מערכת הכפתור מזהים פגיעה ברכב במיוחד במקרה של תאונת דרכים ברמת דיוק של 2G בדומה לחיישנים של כריות האוויר הנמצאות ברכב. בנוסף, רכיב ה-GPS במערכת מזהה את מיקום הרכב באופן מדויק, מה שמאפשר הגעה מהירה של כוחות חילוץ והצלה למיקומכם, פעולה מיידית שיכולה לא רק להציל את חייכם, אלא גם למנוע נזקי גוף חמורים במיוחד כאשר מדובר בגיל השלישי!

החיים עלולים להפתיע אותנו ברגעים בלתי צפויים, וזה נכון במיוחד כשאנחנו על הכביש. כשקורה משהו בלתי צפוי בכביש, אנחנו מוצאים את עצמנו תחת לחץ, קשה לנו לחשוב בצורה בהירה ולקבל החלטות נכונות…זה המקום לתת לטכנולוגיה של הכפתור לשאת קצת בעומס שלנו.

וזה ממש לא הכול, לקוחות מערכת הכפתור יכולים לקבל:

  • שירותי דרך המהירים בישראל: נתקלתם בתקלה טכנית ברכב? כבר לא תצטרכו "להתייבש" ברכב 3-4 שעות בהמתנה לגרר של הביטוח . ניידת חילוץ תגיע אליכם תוך 30 עד 40 דקות
  • קישור טלפוני לשיחות דחופות אם נגמרה לכם הסוללה של הנייד.
  • ניהול אירוע התאונה ע"י נציג בטיחות ושליחת מונית לזירה.
  • אפליקציה מתקדמת שמספקת יתרונות כמו: איתור מיקום הרכב למקרה ששכחתם איפה חניתם, הודעת SMS על גרירת הרכב, התראה על בעיות מכניות ועוד.
  • אם אתם אזרחים ותיקים מגיע לכם הנחה של 15% על מערכת הכפתור!

לסיכום, אם אתם רוצים לשמור על עצמכם ועל הנוסעים עמכם ברכב, אל תעלו על ההגה בלי מערכת הכפתור. עובדה שהיא כבר מצילה חיים בכבישים בכל יום ובכל שעה.

למידע נוסף על המערכת ולהסבר מפורט של נציג הבטיחות של הכפתור

השאירו מספר פרטים ונציג בטיחות יחזור אליכם:

רוצים לקבל עוד פרטים?

השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אלייך בהקדם

שתפו:

מאמרים נוספים

רוצים לקבל עוד פרטים?

השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אלייך בהקדם

למידע נוסף על המערכת ולהסבר מפורט של נציג הבטיחות של הכפתור

השאירו מספר פרטים ונציג של הכפתור יחזור אליכם: