מצלמה לרכב

שליטה וביטחון בכביש ובחניה עם מצלמה לרכב 24/7

דמיינו לעצמכם מצלמת רכב שלא רק מתעדת את הנסיעות באיכות Full HD אלא גם צופה על הרכב בזמן חניה. ישנם כל כך הרבה שימושים ויתרונות למצלמה לרכב 24/7 כשזו מאפשרת לכם להיות רגועים בכל הנוגע לתיעוד, גם בנסיעה וגם בחניה.

זה הזמן להכיר את PROOF FR400, מצלמת האבטחה האולטימטיבית לכביש ולחניה שמעניקה שקט נפשי בין אם אתם בתנועה ובין אם אתם רחוקים מהרכב שלכם. בזכות הטכנולוגיה המהפכנית ושתי המצלמות המחוברות למערכת, אתם יכולים לתעד, לצפות ולקבל התראות בזמן אמת.

טכנולוגיה מהפכנית לביטחון מוחלט

מהיום אפשר להתקין בכל רכב את המערכת המתקדמת של PROOF FR400 אשר מורכבת ממצלמת רכב קדמית ואחורית. המערכת מאופיינת בעיצוב חדשני ומינימליסטי המבטיח שהמצלמה לעולם לא תחסום את שדה הראייה. אז מה הופך את המערכת למתקדמת ויוצאת דופן?

  • הגדרת מצלמה כפולה  –לא עוד התלבטות היכן לשים את המצלמה כך שהיא תקלוט את כל מה שבאמת חשוב. המערכת מגיעה עם מצלמה קדמית ואחורית ובכך היא מבטיחה כיסוי מקיף של כל המתרחש בסביבת הרכב.
  • הקלטה. לנוחות מקסימלית כל המידע מוקלט באיכות Full HD כך שמובטחת רזולוציה גבוהה שמאפשרת לראות את כל מה שהתרחש בסביבת הרכב במקרה הצורך. כרטיס הזיכרון מאפשר הקלטה לאורך כ-13 שעות כאשר ניתן להעלות לענן ולשמור את כל הקבצים תוך שימוש באפליקציה.
  • התראות בזמן אמת  –גם כשהרכב בחניה אפשר לראות מה קורה בסביבה. PROOF FR400 שולח התראות מידיות בזמן אמת ברגע שישנו חשד לאירוע כמו מגע ברכב שאינו על ידי הבעלים. התראות אלו מאפשרות לקבל את ההחלטה הנכונה במקרה הצורך.
  • מעקב GPS – המערכת מאפשרת לעקוב אחר מיקום הרכב ולחזור על היסטוריית המסלולים על פי הצורך. כל זאת באמצעות האפליקציה הידידותית שמאפשרת הפעלה מלאה גם בעברית ושפות נוספות לבחירה אישית.

מצלמה לרכב 24/7 המשדרת ישירות לסמארטפון

הרצון להיות בשליטה טבעי והיום ישנן יותר פעולות שאפשר לבצע בצורה פשוטה ואינטואיטיבית ישירות מהמכשיר הנייד. המצלמה שולחת מידע, מקליטה, מעלה לענן ומאפשרת לראות מה קורה בסביבת הרכב בזמן אמת תוך שימוש באפליקצייה המתאימה לשימוש הן במכשירי אנדרואיד והן במכשירי iOS.

המצלמה מאפשרת לצפות מה קורה בסביבת הרכב כשהוא בחניה. זה לא משנה איפה אתם נמצאים ואיפה הרכב, תוכלו להתחבר למצלמה תוך שניות ולוודא כי הרכב במקומו, אף אחד לא פוגע בו ואפילו להיזכר היכן החניתם אותו. מערכת הסנסור G-Sensor מזהה ומתעדת תקריות באופן אוטומטי ובתוך כך פגיעות פתאומיות ורעידות.

תודות למערכת PROOF FR400 אפשר לתעד כל רגע בנסיעה כך שבמקרה של פגיעה או תאונה אפשר לאתר בקלות את הצד השני ולהציג הוכחות לנסיעה בבית המשפט אם יהיה צורך בכך. כיוון שכל רגע מוקלט ניתן לשמור את הצילומים ולהשתמש בהם כפי שתחליטו. המצלמה מגיעה עם כרטיס זיכרון בנפח 64GB ולכן היא מסוגלת להקליט עד 13 שעות כאשר ניתן לגבות את כל הצילומים בענן ולשלוח תמונות ווידאו למכשיר הנייד.

הפעלה אינטואיטיבית

הטכנולוגיה שנכנסה לחיים שלנו הביאה לא פעם מערכות מתוחכמות וחכמות שעשויות לעתים להעלות את החשש מהתקנה והפעלה מסובכת. במקרה של PROOF FR400 אפשר להגיד כי מההתקנה ועד להפעלה הכול פועל בצורה חלקה. ההתקנה מתבצעת בלי להפריע לאלמנטים שונים ברכב כשהעיצוב המתוחכם מוביל לכך שטווח הראיה לא יפגע וטווח הצילום יהיה מקסימלי.

המערכת מתחברת לאפליקציה אשר זמינה בשפות שונות כולל עברית, רוסית וערבית כך שתוכלו להתחבר ולהפעיל אותה בקלות. אין צורך לבצע פעולה מיוחדת כדי להפעיל את המצלמות, הן יכולות לעבוד ולתעד כל הזמן כאשר יש להעלות לענן ולשלוח רק וידאו שיכול להיות רלוונטי לשימוש עתידי (וגם אז הפעולה מתבצעת בצורה פשוטה דרך האפליקציה).

אין זה משנה אם אתם חוששים מהנסיעה ברחבי העיר או דואגים לרכב בזמן שהוא בחניה, עכשיו אתם יכולים לדעת שיש מצלמה ששומרת עליו. המצלמה מקליטה, שולחת עדכונים בזמן אמת ומספקת כיסוי אבטחה מקיף. מהיום אתם יכולים לקחת את אבטחת הרכב לידיים עם הטכנולוגיה המתקדמת ביותר. רוצים לשמור על הרכב? לחצו כאן כדי ללמוד מה עוד PROOF FR400 עושה בשבילכם.

מחפשים מצלמת דרך לרכב?

השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אלייך בהקדם

שתפו:

מאמרים נוספים

מחפשים מצלמת דרך לרכב?

השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אלייך בהקדם